JON GORDON - KODEKS ZASAD TRENERA


Dwa słowa, które charakteryzują stale rozwijający się zespół to POKORA i AMBICJA. Bez względu na to, czy dopiero dążycie do zwycięstwa, czy już wspięliście się na szczyt, pamiętaj aby:
Trening mentalny
22/05/2018 13:00

Dwa słowa, które charakteryzują stale rozwijający się zespół to POKORA i AMBICJA. Bez względu na to, czy dopiero dążycie do zwycięstwa, czy już wspięliście się na szczyt, pamiętaj aby:


ZACHOWAĆ POKORĘ


 • Niech Ci się nie wydaje, że wszystko wiesz. Bądź wiecznym uczniem, który zawsze szuka okazji do pogłębiania wiedzy, rozwoju i doskonalenia umiejętności.
 • Postrzegaj innych ludzi, łącznie z Twoimi rywalami jako nauczycieli, od których możesz się wiele nauczyć.
 • Jeśli chcesz wynieść swoją pracę na wyższy poziom, otwórz umysł na nowe idee i strategie.
 • Kiedy ludzie mówią Ci, że jesteś świetny, nie pozwól, by Ci to uderzyło do głowy. (A kiedy mówią Ci, że jesteś do niczego, postępuj tak samo).
 • Miej w sercu pokorę, bo kiedy uwierzysz, że stoisz przed drzwiami do wielkości, w tej samej sekundzie ktoś zatrzaśnie Ci je przed nosem.
 • Pamiętaj, że dzisiejsze nagłówki gazet jutro będą znaczyć tyle co zeszłoroczny śnieg.


NIE TRACIĆ AMBICJI


 • Nieustannie poszukuj nowych pomysłów, strategii i sposobów na wypchnięcie swojej drużyny poza strefę komfortu.
 • Bądź gotów zapłacić cenę wielkości. Nie zadowalaj się przeciętnością.
 • Stwórz najpracowitszy zespół, jaki znasz.
 • Pokochaj drogę, którą kroczysz, a pokochasz również miejsce, do którego Cię ona zaprowadzi.
 • Niech Twoje życie i praca będą niekończącą się odyseją w poszukiwaniu doskonałości. Codziennie zadawaj sobie pytanie, co możesz zrobić, by stać się lepszym członkiem organizacji, niż byłeś wczoraj.
 • Nie osiadaj na laurach. Niech każde Twoje kolejne osiągnięcie będzie tym największym.


Jon Gordon
MENTAL FOOTBALL CAMP - STAŃ SIĘ MENTALNĄ POTĘGĄ!!!

POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab