Ostatnie miejsca na Klubowe Mistrzostwa Polski


Klubowe Mistrzostwa Polski to wyjątkowa impreza piłkarska rozgrywana na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego, której jesteśmy partnerem sportowym.
News
21/05/2018 09:37

Serdecznie zapraszamy wszystkie drużyny z roczników 2006-2011. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, a na hasło FOOTBALL LAB organizatorzy przewidzieli atrakcyjne zniżki. Więcej informacji i zgłoszenia:

oficjalna strona mistrzostw

oficjalny fanpage mistrzostw


POZNAJ Football Lab

Szkolenia Football Lab
Szkolenia dla trenerów piłki nożnej mające na celu zapoznanie uczestników z podstawami systemu szkolenia Football Lab. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat. Szkolenie będzie podzielone na następujące bloki tematyczne:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz szkolenia
Obozy Fotball Lab
Organizujemy obozy dla zawodników i zawodniczek w wieku 6-16 lat w wersji stacjonarnej i dochodzeniowej. Podczas każdego obozu realizujemy program FOOTBALL LAB ELITE CAMP, który kompleksowo rozwija zawodników w czterech najistotniejszych obszarach:
Taktyka
Technika
Motoryka
Psychika
Zobacz obozy
Akademia techniki Skillsbox
Akademia Techniki SKILLS BOX to unikalny i nowoczesny projekt, który ma na celu kompleksowe przygotowanie techniczne zawodników do gry na najwyższym poziomie. Naszym celem jest wypracowanie u zawodników perfekcyjnej techniki, którą są w stanie wykorzystać w warunkach meczowych, pod presją czasu, przeciwnika czy narastającego zmęczenia. Trening zbliżony jest do warunków meczowych, dzięki czemu edukacja następuje w sposób naturalny, a zawodnik z łatwością wykorzystuje poznane elementy podczas meczu. Zobacz więcej
Konspekty treningowe
Zobacz filmy Football Lab